Skorzystaj z Medivacant,
gdy potrzebujesz zastępstwa
lub chcesz obstawić dyżur.
Bez opłaty za wystartowanie projektu.
Bez opłaty abonamentowej.
Płacisz tylko za przepracowane godziny.

Wypełnij formularz kontaktowy
lub zadzwoń: +48 22 100 44 57

Podanie danych ma charakter dobrowolny. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody osoby podającej dane. Osoba podająca dane ma prawo: zażądania od administratora dostępu do danych osobowych, której dane dotyczą, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonała na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj Medivacant i sprawdź, co możesz zyskać

SZYBKO OBSADZONE
DYŻURY

My znajdujemy dla Ciebie magistrów farmacji i techników farmaceutycznych. Ty ustalasz stawkę godzinową i masz pracownika wtedy, gdy tego potrzebujesz.

SPRAWDZENI
PRACOWNICY

Nie musisz się martwić o kwalifikacje kandydatów – w Medivacant sprawdzimy je za Ciebie. Ważne, by po zrealizowanym dyżurze ocenić ich pracę w systemie.

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Wystarczą 3 kliknięcia, by zatrudnić pracownika w Medivacant! My bierzemy na siebie wszystkie formalności, a Ty raz w miesiącu dostajesz fakturę tylko za przepracowane godziny.

Jak to działa?

1.

Wypełnij formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą, by podpisać ramową umowę o współpracy. W niej określisz swoje wymagania co do poszczególnych dyżurów i zmian. Dostaniesz też dostęp do naszej platformy, by wygodnie dodawać oferty na swoim profilu.
2.

OPUBLIKUJ SWOJĄ OFERTĘ

Gdy tylko opublikujesz ofertę, połączymy ją z największą liczbą potencjalnych kandydatów. Nasz Osoby, których profil kompetencyjny spełnia Twoje wymagania zobaczą Twoją ofertę dyżuru.
3.

MASZ PRACOWNIKA NA GODZINY

W aplikacji pojawi się informacja, gdy zgłosi się kandydat zainteresowany Twoją ofertą. Teraz wystarczy skorzystać z jego kompetencji, a po skończonym dyżurze wystawić mu ocenę.

Już dziś wypełnij formularz kontaktowy i zarejestruj się w Medivacant!

Masz pytania? Zajrzyj do FAQ