Szukasz dodatkowych
dyżurów?

Z Medivacant zarabiasz kiedy chcesz i ile chcesz!

ZAREJESTRUJ SIĘ

W Medivacant łączymy farmaceutów i techników farmaceutycznych z topowymi aptekami, które wystawiają zlecenia na dyżury, gdy potrzebują dodatkowej obsady lub pracowników na zastępstwo.

Medivacant to miejsce, w którym Ty decydujesz
kiedy, gdzie i za ile chcesz pracować

JASNE
ZASADY

Rejestrujesz się w Medivacant a my dbamy o resztę - zapewniamy Ci dostęp do ofert z dodatkowymi dyżurami w Twojej okolicy z podaną stawką godzinową.

MINIMUM
FORMALNOŚCI

Bez względu na to, ile dyżurów będziesz przyjmować - łączy Cię z nami jedna umowa ramowa.

SZYBKA
WYPŁATA

Nie czekasz cały miesiąc na pensję. Wypłatę za przyjęty dyżur dostajesz od nas w ciągu nawet 24h od potwierdzenia realizacji zlecenia.

Jak to działa?

ZAREJESTRUJ SIĘ
WYBIERZ OFERTĘ
ZACZNIJ ZARABIAĆ

Kogo szukamy?

Magistrów farmacji

Osoby realizujące dyżury na tych stanowiskach będą zajmować się sprzedażą artykułów medycznych i obsługą kasy fiskalnej, realizacją recept, sporządzaniem leków, cenowaniem/metkowaniem produktów, inwentaryzacją, przyjmowaniem dostaw, wsparciem pracy apteki.

Techników farmaceutycznych

Osoby realizujące dyżury na tych stanowiskach będą zajmować się sporządzaniem, wytwarzaniem i wydawaniem wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych oraz pracą we wszystkich działach apteki (Leki Gotowe, Dezynfekcja i inne, w zależności od konkretnej placówki).

Oni już nas sprawdzili

Dowiedziałam się o Medivacant z reklamy na Facebooku. Świetnie się złożyło, bo akurat szukałam miejsca do dyżurowania. Wypełnienie kwestionariusza i dosłanie dokumentów odbyło się sprawnie. Bardzo fajnie wyszła Wam ta apka!

Anna, mgr farmacji, realizowała zlecenia dla Super-Pharm

Polecam, to wygodny sposób żeby dorobić. Medivacant to intuicyjna platforma z elastycznymi dyżurami. Sam wybierasz aptekę, w której chcesz pracować. Zdecydowanym plusem są stawki wynagrodzeń i wypłata do 24h.

Karol, mgr farmacji, realizował zlecenia dla Dr Max

Jako młoda mama często korzystam z Medivacantu. Na bieżąco przeglądam zlecenia i wybieram te, które najlepiej wpisują się w domowy grafik. Pojedyncze dyżury pozwalają dodatkowo zasilić domowy budżet, a ja pozostaję na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się na rynku farmaceutycznym.

Iga, mgr farmacji, realizowała zlecenia dla Dr Max

Cenię sobie to, jak w łatwy sposób można przyjąć zlecenia dodatkowych dyżurów w różnych aptekach. Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas, często nawet w dniu zlecenia. Fajnie móc decydować kiedy, gdzie i za ile chcę pracować 🙂

Rafał, mgr farmacji, realizował zlecenia Domu Leków

Wybierz pracę na swoich zasadach
- zarejestruj się dzisiaj

ZAREJESTRUJ SIĘ